O mnie

Image
Anna Wywiał

Cześć!

Nazywam się Anna Wywiał i chciałabym Was zaprosić do mojego świata unikalnych dzieł stworzonych z tkaniny jutowej. Z wykształcenia jestem architektką wnętrz i na co dzień zajmuję się projektowaniem. Obrazy z juty powstały z wewnętrznej potrzeby tworzenia, jednak duże zainteresowanie moimi pracami zachęciło mnie do rozwijania się w tym kierunku. Ci, którzy zaprosili już moje prace do swoich domów, doceniają ich unikalny charakter i niebagatelną formę.

Realizując zamówienia, staram się myśleć kompleksowo, tak by obraz, który proponuję klientom, był jak najbardziej spójny z całym wnętrzem. Starannie wsłuchuję się w potrzeby odbiorców, aby zaoferować najodpowiedniejszą formę i kompozycję pracy. Podczas tworzenia lubię współpracować. Szukam takich rozwiązań, które w pełni odpowiedzą na potrzebę estetyczną moich klientów.

Jestem do Waszej artystycznej dyspozycji.

Anna Wywiał

Linia Black&White

Linia black&white zrodziła się z mojej fascynacji minimalizmem. Rezygnacja z koloru to rezygnacja z nadmiaru. To moje poszukiwania wytchnienia w  przebodźcowanym świecie, to domowy sposób, by się wyciszyć i znaleźć chwilę na kontemplację.

Monochromatyczne obrazy są propozycją dla tych, którzy lubią harmonię, ale także dla miłośników przestrzennych form i struktur, oraz dla tych, którzy szukają wizualnego ukojenia. Prace z kolekcji black&white dedykowane są nie tylko dla minimalistów. To rozwiązanie dekoratorskie idealnie wpisze się w nowoczesne wnętrza w modernistycznym i loftowym klimacie, ale także we wnętrza nieco bardziej klasyczne, w nurcie art deco czy glamour, zaskakująco odmieniając i odświeżając napotkany styl. Dotychczasowe aranżacje przekonują mnie o tym, że obrazy, które tworzę, komponują się z różnorodną stylistyką. Dodają oryginalności miejscom, którym brakowało nieszablonowego akcentu.